Hakkımızda

Sinba Reklam © BİZİ TANIYIN

Sinba Reklam olarak 2009 tarihinden bu güne reklam, matbaa, promosyon ürünleri, digital reklamcılık, web tasarımı, digital marketing alanlarında hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu güne kadar müşteri memnuniyetini esas alan,  güncel teknolojiyi takip eden, yeniliklere açık, piyasa koşullarına uyum sağlayan bir disiplinle hareket etmekteyiz. Deneyimimizin temel taşını bizi tercih eden müşterilerimiz oluşturmaktadır. Müşteri istek ve beklentilerini temel esas olarak kabul eden bir disiplinle faaliyetlerimizi sürdürmeye ve deneyimimizi artırmaya devam ediyoruz. 

Neden Sinba Reklam

Sinba reklam size kullanım kolaylığı sağlar, doğru ürünü tercih etmenize ve en ideal ürünü belirlemenize yardımcı olur. Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak üzere girişimde bulunduğunuz tüm reklam ve promosyon ürünlerdinde sizleri en iyi temsil edecek tasarımları üretmeye çalışır. Bütçenizi tasarruflu kullanmanızda, para ve zaman tasarrufu sağlamanızda önemli rol oynar. Süreçleri takip eder, tüm işleri zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmeye çalışır. 

Sinba Reklam ©

Sinba Reklam üzerindeki sipariş formlarından talep gönderrerek, whatsapp ile iletişime geçerek veya irtibat numaralarından ulaşarak sipariş geçebilirsiniz.

Teslim süreleri ortalama olarak 7 iş günüdür fakat ürün türüne göre sürelerde farklılıklar görülebilmektedir. Sitede bulunan tüm süreler kargolama süreleridir.

Tüm teslimatlar kargo yöntemiyle gerçekleştirilir, siparişiniz adresinize kadar kargo yöntemiyle gelir.

Sitemizde bulunan tüm ürünler için tasarımlar ücretsiz olarak yapılmaktadır. Mevcut tasarımınız varsa tüm edite işlemler ücretsiz olarak sağlanır. 

Türkiye'nin her iline, her ilçesine ve her semtine gönderimimiz bulunmaktadır. 

Bültene Kaydolun, Fırsatları Kaçırmayın!

Kampanyalar ve fırsatlarla ilgili tüm gelişmelerden haber almak için e postanızı listeye kaydedin.